Filtrace zboží - vaše snazší cesta k cíli
Značky:  ESTO     Globo     EMOS     Konstsmide     Eglo     Rabalux     Ecolite     Velleman   
Druh zboží:  LED     Stolní lampa     Dekorace     LED řetěz     Venkovní svítidlo     Světelný zdroj   


1
položek na stránku:
  
CONNECT 79301

Samostatné nebo sestavné LED svítidlo s jednoduchou montáží

cena:  
  1.350,-
detail
FANAL 28188 LED

Dekorativní lucernička ve stylu Country či Vintage pro intimni nasvícení svého okolí. Obsahuje LED zdroj světla a je napájena z baterií. Lehce přenosná v interiéru, možnost zavěšení, nikoliv však pro venkovní a vlhké prostředí.

cena:  
  755,-
detail
FIORA 990506 LED

Dekorační květina s vícebarevnými LED. Napájení bateriemi

cena:  
  539,-
detail
CHAITA 22808 LED

Matně bílá stolní lampa z porcelánu ve tvaru kaktusu upoutá pozornost v každé místnosti. Vydává příjemné teplé bílé světlo. Lze vhodně použít jako osvětlení u lůžka v ložnici a pod. Provoz na baterie, s vypínačem

cena:  
  410,-
detail
CHAITA 22810 LED

Matně bílá stolní lampa z porcelánu ve tvaru ananasu upoutá pozornost v každé místnosti. Vydává příjemné teplé bílé světlo. Lze vhodně použít jako osvětlení u lůžka v ložnici a pod. Provoz na baterie, s vypínačem

cena:  
  445,-
detail
CHERRY ZY1612

Vánoční osvětlení v délce 48 m obsahující 480 LED ve tvaru kuličky svítící ve více barvách. Délka přívodu od napaječe je 5 m. Toto osvětlení se vykazuje vysokou životností, úsporou elektrické energie a lze je použít uvnitř i venku.

cena:  
  1.390,-
detail
ICICLE 2733-202 LED

Slavnostní osvětlení od špičkového výrobce je ideální pro nazdobení vašeho domu nebo podnikání.Skvělé LED rampouchy s 200 chladnými bílými diodami LED jsou přichyceny na bílém vodiči.Přívod od transformátoru k 1. LED měří 10 m a následuje 6,3 m světelného pole. Jednotlivé rampouchy ( 13 ks) spadají dolů v délkách od 15 cm do 75 cm s odstupem 13 cm mezi každým z nich. Žádný tlustý kabel, místo toho jen tenký bílý vodič, který je dekorativní i sám o sobě. Provoz při nízkém napětí a malé spotřebě energie není nákladný.

cena:  
  1.290,-
detail
dekorace Větvička

Svítící LED větvička se 16x LED kvítky pro kouzelnou zimní dekoraci zahrady, vchodu nebo místností. Snadná instalace max 15 minut.

cena:  
  195,-
detail
MERITON 32003 LED

Venkovní projektor pro projekci na stěnu domu lze upevnit na pevnou podložku nebo zabodnout do země. Směr světla je nastavitelný, svítidlo lze použít i v místnosti. Projektor osvětluje prostor bílým světlem nebo promítá speciální efekty na vzdálenost 3m až 5m, v dodávce je 12 druhů vzorů (Vánoce, Večírek, Holubice míru, Hvězdy, Srdíčka, Sněhové vločky, Svátek sv. Patrika, Motýli, Narozeniny, Symboly dívčí krásy, Halloween, Padající listí)

cena:  
  1.995,-
detail
MILLIE 4533 LED

Dekorační svítidlo MILLIE je působivou klasickou a bezpečnější náhradou lávové lampy. Svítidlo má úsporný LED zdroj, který se nezahřívá, tudíž je vhodný i pro malé děti. Unikátností tohoto výrobku jsou měnící se barvy RGB LED diod s efektem tornádo. Svítidlo je napájeno přes přiložený USB kabel.

cena:  
  385,-
detail
STRIP SET DX-SMD3528-BI/1,5M LED

Samolepící LED pásek pro osvětlení pracovní plochy kuchyňské linky, výkladů, prodejních vitrín nebo šatních skříní či jako nepřímé osvětlení interiéru. Je dělitelný po segmentech pro vhodnou délku. Napájení z elektrické sítě přiloženým adaptérem.

cena:  
  175,-
detail
VENUTO 29955-20

Dekoračních 20 bílých kouliček jako bavlněných klubíček vytvoří specifickou atmosféru pro večerní posezení při útulné chvíli v intimitě. Není potřeba připojení na elektrickou síť - bateriový provoz.

cena:  
  495,-
detail
 
1

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací