Výběr produktů z aktuální kategorie Emithor
NAXOS 70012 LED

Nástěnné svítidlo s lineárním LED zdrojem má hliníkové stříbrné těleso a opálové plastové stínítko a je určeno pro osvětlení pracovní plochy v kuchyni nebo dílně, lze je však použít i pro prodejní pulty, výkladce a podobné účely. Svítidlo se připojuje na vývod ve zdi ze zadní strany a je vybaveno vypínačem na tělese

cena:  
  624,-
detail
LED PANEL SURFACE 70305

Nástěnné ploché LED svítidlo s výrazným výkonem pro kvalitní osvětlení prostoru pro použití do interérů i do komerčních prostor. Lze instalovat i na strop.

cena:  
  886,-
detail
EMITHOR 71042

Elegantní koupelnové stropní svítidlo pro zabudování do podhledů. Chromovém provedení s mrazovým sklem doplní ostatní chromové zařizovací předměty. Stylové řešení.

cena:  
  603,-
detail
XAPA 70207 LED

Extrémně tenké lineární LED svítidlo pro montáž na strop i stěnu. S vypínačem na tělese dobře poslouží v kuchyni či dílně jako podlinkové i nástěnné svítidlo s dostatečným výkonem. Lze je však použít i pro prodejní pulty, výkladce a podobné účely.

cena:  
  1.232,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací