Výběr produktů z aktuální kategorie Tipa
GETI GCL04 04181024 LED

Interiérové stropní nebo nástěnné LED svítidlo je ideálním řešením pro osvětlení chodeb, sklepů, sociálních zařízení apod. Nízká konstrukční výška umožní jeho použití i v prostorách s nízkým stropem.

cena:  
  325,-
detail
Q2 04180699 LED

Moderní stolní lampa se sklápěcím ramenem napájená z USB počítače, notebooku nebo obdobného zdroje. V lampě je vestavěná dobíjecí lithium baterie s indikátorem pro udržení v činnosti po omezenou dobu i po odpojení USB napájení.. Dotykové ovládání umožňuje nastavit 3 stupně jasu teplého bílého světla za vysoce věrného podání barev. Ve stojanu je integrován LCD displej zobrazující datum ve formátu měsíc a den, čas a teplotu, lze též aktivovat vestavěný budík. V podstavci je možné zapnout střídavé měnění barev.

cena:  
  335,-
detail
Q7 04180583 LED

Moderní stolní lampa se sklápěcím stojanem a výstupem USB pro napájení mobilních zařízení. Dotykové ovládání umožňuje nastavit 3 stupně jasu studeného bílého světla vhodného pro čtení, psaní, kreslení a pod. za vysoce věrného podání barev

cena:  
  495,-
detail
T5 .04180585 LED

Moderní designová stolní lampa s ohebným ramenem má dotykové ovládání umožňující nastavit 5 stupňů jasu studeného bílého světla vhodného pro čtení, psaní, kreslení a pod. za vysoce věrného podání barev. Obsahuje také ovládání nočního stmívače se škálou 256 barev podle vaší volby pro příjemnější usínání. V oválném podstavci jsou vestavěné červené, zelené a modré LED diody pro vytváření barevných efektů např. při párty.

cena:  
  1.145,-
detail
GETI GTL 101WH 04180915 LED

Moderní stolní lampa s ohebným ramenem má dotykové ovládání umožňující nastavit 3 stupně jasu studeného bílého světla vhodného pro čtení, psaní, kreslení a pod. za vysoce věrného podání barev. Ve stojanu je integrován LCD displej zobrazující datum ve formátu měsíc a den, čas a teplotu, lze též aktivovat vestavěný budík. V podstavci je možné zapnout střídavé měnění barev.

cena:  
  855,-
detail
XGCL-08MC_04180696 LED

Bateriové noční svítidlo je vybaveno světelným čidlem které zapíná / vypíná světlo automaticky při setmění a také PIR senzorem pohybu osob. Po automatickém zapnutí svítidla se aktivuje i PIR senzor a není-li zjištěn pohyb, svítidlo se vypne. PIR senzor pak již zůstává v činnosti. Hlava svítidla lze natočit do požadované polohy. Svítidlo je vhodné pro dětské pokoje.

cena:  
  179,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací