Venkovní stojací svítidlaVýběr produktů z aktuální kategorie Venkovní stojací svítidla
DUBLIN 66009 LED

Venkovní stojanové svítidlo je vyrobeno z nerezové oceli a plastu ve velmi módním odstínu tmavě šedé a transparentní. Difuzor, přítomný v tělese, je z materiálu odolného povětrnostním vlivům. Díky svému jedinečnému vzhledu svítidlo splní kromě osvětlovací funkce také vizuální doplnění vašich zahrad, cest a teras.

cena:  
  2.354,-
detail
DUBLIN 1465/01/31

Venkovní nástěnné svítidlo pro instalaci na vnější plášť budovy. Lze je použít i jinde ve vlhkých prostorách jako jsou sklepy nebo např. podzemní prostory, garáže apod.

cena:  
  825,-
detail
DUBLIN 66007 LED

Venkovní nástěnné svítidlo z nerezové oceli a UV stabilního plastu vybavené LED zdrojem má velice nízké provozní náklady. Osvětluje prostor pod úhlem 140 st. Kvalitní materiály zaručují dlouhodobou životnost. 

cena:  
  1.730,-
detail
DUBLIN 87103 senzor

Elegantní a odolné vůči povětrnostním vlivům je toto venkovní nástěnné svítidlo nabízející jasné,  příjemné osvětlení. Je vybavené nastavitelným senzorem pohybu s dosahem až 8 metrů a při jeho vhodném načasování zajistí bezpečný pohyb za tmy. 

cena:  
  1.490,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací