Výběr produktů z aktuální kategorie NEDES
LC811D LED

Kvalitní design a velmi vysoký světelný výkon směřují toto LED svítidlo do moderních interiérů s větší plochou. Zapínání je možné klasickým vypínačem ale i pomocí dálkového ovládání. Je možné spárovat více svítidel na jeden ovladač. Dálkové ovládání umožňuje měnit barvu světla, jeho intenzitu, zvolit noční režim (3 barvy světla), stmívání nebo nastavit časovač. Má hliníkové tělo pro dobré chlazení značkových vysoce svítivých diod Epistar a kvalitní difuzor zabezpečující velmi dobré vlastnosti světla. Dálkový ovladač má fosforeskující tlačítka viditelná ve tmě.

cena:  
  2.690,-
detail Doprava zdarma >
LCL322 LED

Stropní kruhové LED svítidlo osazené vysocesvítivými diodami EPISTAR moderního tvaru s jasným světlem na kvalitním stínítku (ekvivalent 130W klasických) je určeno jako svítidlo do kuchyní, jídelen, komunikačních prostor, skladových místností, technických prostor a pod. 

cena:  
  595,-
detail
LNL122 LED

Lineární LED svítidlo pro dlouhodobé svícení jako plnohodnotná náhrada klasických zářivkových trubicových těles obsahuje vysocesvítivé značkové čipy EPISTAR a je vyrobeno z odolného plastu. Stínítko zabezpečuje kvalitní rozptýlení a velmi dobré vlastnosti světla (ekvivalent 140W klasických). Jednoduchá montáž svítidla

cena:  
  520,-
detail
LC801A/GD LED

Výkonné stropní svítidlo s možností ovládání barvy světla a jeho intenzity. Jednak pomocí dálkového ovladače ale též stávajícím vypínačem lze měnit barvu světla od teplé bílé po studenou bílou podle potřeby osvětlení prostoru. Ideální rozptyl světla bez oslnění. Volitelná možnost stmívání a nočního režimu. Dálkový ovladač má fosforové podsvícení tlačítek pro snadnou kontrolu i při velmi nízké intenzitě světla. Snadná montáž pro využití v bytech, kancelářích, školních a zdravotnických zařízeních i obchodních prostorách. Velmi dlouhá životnost svítidla.

cena:  
  2.690,-
detail Doprava zdarma >
LC725A/SI/R LED

Stropní obdélníkové LED svítidlo moderního tvaru a jeho silné jasné světlo bez blikání na kvalitním stínítku směřují toto svítidlo do velkých komunikačních prostor, schodišť, skladových místností, kanceláří, kuchyní, zdravotnických zařízení a pod.

cena:  
  2.590,-
detail Doprava zdarma >
LNL7221/SI LED

Koupelnové LED svítidlo pro osvětlení zrcadla v vyšším krytím IP44 a vypínačem. Svítidlo lze použít i pro osvětlení pracovní plochy kuchyňské linky nebo dílenského stolu

cena:  
  425,-
detail
LNL823 LED

Napojitelné stropní LED svítidlo s kvalitními značkovými vysoce svítivými diodami Epistar a difuzorem zabezpečujícím velmi dobré vlastnosti světla. Světelný výkon svítidla odpovídá 100W klasické žárovky. Pro pokrytí většího prostoru lze napojit více svítidel do řady.

cena:  
  235,-
detail
LPL113 LED

Kruhový LED panel pro zabudování do stropu. Hliníkové tělo pro dobré chlazení značkových vysoce svítivých diod Epistar a kvalitní difuzor zabezpečující velmi dobré vlastnosti světla.

cena:  
  265,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací