O nás

 

Naše priority

Vážíme si Vás, našich zákazníků a vždy dbáme na to, abyste byli spokojeni a abyste se k nám vraceli rádi. Chápeme naši profesionalitu jako spolehlivé, kvalitní a pečlivé služby, vstřícnost vůči Vašim osobitým požadavkům a rychlou reakce při komunikaci a též řešení případných problémů nebo nenadálých komplikací.

Spolehlivost, kvalita a bezpečnost

Téměř každý z nás už poznal jak je nepříjemné, že zakoupený výrobek nefungoval nebo po krátkém čase přestal. My sami se neradi v soukromém životě trápíme s takovými problémy. I Vy hledáte své svítidlo které je kvalitní, spolehlivé a za přiměřenou cenu?

Pokud nechcete ze svých nároků slevovat, i přesto, že jsou vysoké a zároveň nechcete zaplatit více, než je nezbytně nutné, pak svítidlo které hledáte zcela jistě najdete v naší široké nabídce kde Vám nabízíme pouze produkty značek, se kterými máme dlouhodobě ty nejlepší zkušenosti. Hledíme v první řadě na kvalitu nabízených produktů, ale i na jejich cenu, spolehlivost a bezpečnost pro Vás. Všechny námi nabízené produkty splňují veškeré požadované zákonné podmínky pro jejich prodej a užívání. Přehled značek v nabídce najdete níže na stránce.

Doprava zdarma

Uvažujete o větším nákupu? Vážíme si toho a proto pokud v našem internetovém obchodě objednáte a zakoupíte zboží v celkové hodnotě 2500 Kč a více, pak Vám poskytneme jako bonus dopravu zcela ZDARMA. A to vždy! Ať si vyberete jakoukoli platební metodu či dopravce. Ušetříte tak peníze, nyní více než stokorunu, pro které najdete určitě jiné užitečné využití.

Servis a poradenství

Všechno zboží nabízené v našem internetovém obchodě je opatřeno podrobným popisem jeho hlavních charakteristik včetně jeho vyobrazení. Pokud se domníváte, že byste uvítali více informací a potřebujete s Vaším nákupem poradit, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky a my Vám rádi kvalifikovaně poradíme.

E-mailový zpravodaj

Souhlasím se zasíláním obchodních nabídek

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.