Výběr produktů z aktuální kategorie OPPLE
HC2323 12W 2700K PALLAS BS CT LED

Elegantní čtvercové stropní nebo nástěnné LED svítidlo s možností povrchové i zapuštěné instalace (2v1). Rychlý start a dlouhodobá životnost kvalitních materiálů.

cena:  
  985,-
detail
MELISSA SENZOR MAXI B 102 SN

Venkovní svítidlo s vyšším krytím IP65 určené k použití u vchodovych dveří, do vstupních hal, chodeb, podchodů, do vlhkých prostor apod. Vhodné je též i do interiéru, např koupelny či sklepa. Je osazeno mikrovlnným senzorem s úhlem snímání 360° s nastavitelným dosahem až 8 m. Má nastavitelnou dobu sepnutí i nastavitelné sepnutí v závislosti na intenzitě okolního osvětlení

cena:  
  855,-
detail
BERTA 350/4000 SILVER

##### POSLEDNÍ KUS #####   Úsporné nástěnné nebo stropní svítidlo s plastovým kulatým stínítkem a barevným rámečkem. Svítidlo je dodáváno s úspornou zářivkou s rychlým rozsvícením bez blikání a dlouhou životností. Plastové opálové stínítko zajišťuje ideání rozptyl světla a zabraňuje oslnění. Barevný rámeček je zářivkovým zdrojem prosvětlen také a vytváří tak velmi elegantní světelný design. Světelný zdroj uvnitř svítidla šetří až 80% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou!

cena:  
  1.150,-
detail
DARA FIMB 549-Y24-E/4000

Nástěnné nebo stropní svítidlo s vypínačem.  Úsporné svítidlo vhodné pod kuchyňskou linku, na osvětlení polic, nik a obrazů. Rychlý start bez blikání.

cena:  
  745,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací