LED svítidlo LED-CSL-CCT/12W/CR

Stylové přisazené svítidlo s moderní a vysoce úspornou SMD LED technologií, které lze díky montážní liště snadno nainstalovat na jakýkoliv strop, je vyrobeno z litého hliníku a plastu. Verze CCT navíc na kabelu mezi driverem a svítidlem disponuje DIP přepínačem teploty chromatičnosti. Uživatel tak může libovolně volit mezi teplým, neutrálním a studeným světlem. Na výběr je několik velikostí s odpovídajícím výkonem. Milovníky oblých tvarů potěší model LADA, nabízíme ale i čtvercovou verzi RAFA. Napájecí zdroj (driver) je součástí balení. Celý popis 

Produkt: 8590849532012

ECOLITE
Skladem
285

ks

Rozměry ⌀ 17,5 x 3cm. Napájení [V] 220-240. Max. výkon [W] 12. Barva světla variabilní. Teplota chromatičnosti [K] 3000/4000/6000. Materiál hliník, plast. Barva produktu černá. Stupeň krytí IP 20(driver), 44(svítidlo).Index podání barev [Ra] 80. Světelný tok [lm] 960. Vyzařovací úhel [°] 140. Typ zdroje LEDSMD. Životnost [h] 30000.

Internetový obchod si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

E-mailový zpravodaj

Souhlasím se zasíláním obchodních nabídek

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.