Nabíjecí LED reflektor ECOLITE RMLED-30W/ORA/AKU

LED reflektor WORK AKU s typovým označením RMLED je rozkládací reflektor, který se vyznačuje vysokou přenosností díky praktickému stojanu a madlu. Reflektor disponuje lithiovou baterií o kapacitě 12Ah, která se postará stará až o 6 hodin nepřetržitého provozu. Nahrazuje klasické halogenové typy mají často až 10x vyšší spotřebu a pomalý náběh. O úsporný chod se starají vysoce účinné a moderní čipy typu SMD. Díky vysokému krytí IP65 najde výrobek uplatnění i venku při osvětlování staveb, dílen nebo budov. Celý popis 

Produkt: 8590849531169

ECOLITE
Skladem
1 450

ks

Napájení [V] 230. Max. výkon [W] 30. Materiál hliník, sklo. Barva produktu černá, oranžová. Barva světla bílá. Teplota chromatičnosti [K] 4000. Kabel ano. Stupeň krytí IP 65. Třída ochrany III. Světelný tok [lm] 1800. Typ zdroje LED SMD. Vyzařovací úhel 120°. Baterie Li-ion 12Ah /3,7V. Výdrž baterie [h] až 6h. Životnost [h] 30000.

Internetový obchod si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

E-mailový zpravodaj

Souhlasím se zasíláním obchodních nabídek

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.