Dětská svítidla


Chceme-li vybrat správná svítidla do dětského pokoje stojíme před rozhodnutím ovlivněným mnoha kritérii která je potřeba respektovat abychom vytvořili správnou světelnou pohodu a správné osvětlení našim dětem. Dětský pokoj velmi často slouží jako herna, pracovna, místo kde se čtou knížky, hrají hry, zhusta zde je i počítač a leckdy, ve vyšším věku, i televize. A to všechno je třeba používáno v jeden den. Také zde děti spí. V čase se ale potřeby dětí mění a podle toho také je potřeba vyměnit zdroje osvětlení, jiné je vhodné pro batole, předškoláka, školačku, dospívajícího teenagera.     To je velké množství hledisek které správně samozřejmě nevyřešíte jedinou žárovkou u stropu. Je proto potřeba do místnosti umístit vícero světelných zdrojů v místech kde budou využity mnohdy ke specifické činnosti.    Pro centrální osvětlení používáme dětská stropní svítidla nebo dětské lustry, pro ostatní potřeby jsou vhodná dětská nástěnná svítidla s nebo bez vypínače a také dětské stolní lampy či malé lampičky na stůl nebo do zásuvky pro noční orientaci.

Výběr produktů z aktuální kategorie Dětská svítidla
CHAITA 22804

Matně bílá stolní lampa z porcelánu ve tvaru kaktusu upoutá pozornost v každé místnosti. Ovládání vypínačem

cena:  
  1.125,-
detail
3DFX CLASSIC CAR 15176

Dětské dekorativní nástěnné LED svítidlo ve stylu 3DFX TRANSFORMERS napájená bateriemi. Provoz na baterie umožňuje instalaci v libovolném místě. Měkké osvětlení dává pohádkovou atmosféru.

cena:  
  1.395,-
detail
DISNEY RAPUNZEL 71711/03/16

Stolní LED svítidlo speciálně navržené pro děti a vyrobené z bezpečného a odolného plastu. Světelný efekt svíčky inspiruje představivost dětí. Svíčku LED nabijete jednoduše přes přibalený kabel USB. Po nabití bude svíčka LED svítit dalších 10 hodin. Zapnutí vnitřní LED pouhým nakloněním svíčky.

cena:  
  225,-
detail
Happy Land 5

Dekorativní dětské svítidlo s obrázky na stínítku 

cena:  
  335,-
detail
DISNEY FROZEN projektor 71769/08/16 LED

Noční LED lampička pro děti je kombinovaná s projektorem obrázků z pohádky Ledové království (Frozen). Jednoduchá obsluha otočením jednoho ze tří koleček filmů promítnete na strop či stěnu barevné scénky z filmu nebo můžete zapnout uklidňující noční světlo. Jelikož je svítidlo napájeno z baterií, je snadno přenosné a můžete je umístit na nejvhodnější místo. Svítidlo i při svícení zůstává zcela chladné a je tedy bezpečné pro děti které je obsluhují.

cena:  
  535,-
detail
BULB 93429/15

Závěsné svitidlo ve tvaru klasické žárovky vhodné pro LED zdroje nebo halogenové ECO zdroje.

cena:  
  1.595,-
detail
COLOR ZOO 71555/21/34

Dětské osvětlení které je funkční a krásné je vzácné. Toto noční svítídlo je výjimkou z pravidla. Díky své světlé a veselé žluté barvě tento malý los udělá každý dětský pokoj veselejším a navíc má ideální velikost. Jako noční světlo pak nevyžaduje příliš mnoho pozornosti. Jsme si jisti, že každé dítě bude mít okamžitě rádo toto roztomilé a hravé stvoření.

cena:  
  169,-
detail
CHASER 31933 LED

Praktická přenosná noční lampička. Výborně se hodí jako noční orientační osvětlení především pro malé děti. Provoz na baterie.

cena:  
  299,-
detail
SPEEDY-1 83954

Dětské stropní nebo nástěnné svítidlo symbolizující slunce a modrou oblohu se skleněným stínidlem

cena:  
  399,-
detail
RACING G56147/71 LED

Noční orientační LED svítidlo pro děti na baterie je naprosto bezpečné. Zapíná a vypíná se stlačením, není-li vypnuto samočinně se vypne po cca 2 hodinách

cena:  
  185,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací