Venkovní svítidla


je jednou z prvních věcí které si všimne návštěva vašeho domu. Je-li umístěno s rozmyslem a elegancí zcela jistě zaujme. Věříme, že si u nás takové vyberete. ***  Pro osvětlení vstupu do domu, prostoru kolem domu, prostoru jeho zahrady či její výzdoby pak z hlediska místa instalace rozdělujeme svítidla do těchto skupin venkovní stropní svítidla, nástěnná svítidla, závěsná svítidla a s budovou esvázaná stojací svítidla či zahradní svítidla. Pro místa vně budov kde není přívod elektrického produ, jako jsou cesty zahradou nebo jen pro dekoraci, lze snadno použít venkovní solární svítidla vybavená LED zdroji. Tam kde potřebujeme aby osvětlení reagovalo na pohyb osob, např. u vstupů, vjezdů, branek, umisťujeme svítidla vybavená senzorovými čidly.   *** Svítidla jsou nainstalována zvenku na plášti budovy nebo volně v terénu a provozována za běžných povětrnostních podmínek jako je vítr, déšť, mráz či sníh musí mít vysokou míru bezpečnosti provozu a též odolnost proti opotřebení. Ochrana proti úrazu elektrickým proudem u svítidel je definována tzv. Krytím IP, které musí být v tomto našem případě vysoké a pro venkovní instalace má hodnoty IP43, IP44, IP54 nebo i IP65 což pak zajišťuje jejich bezpečné používání. Odolnost proti opotřebení zaručí materiály jako je nerezová ocel, hliník a plasty jak pro konstukce svítidel tak i pro jejich stínidla.

Výběr produktů z aktuální kategorie Venkovní svítidla
MAYOR BL0901/T SET LED

Lišta s LED bloky pro osvětlení pod kuchyňskou linku, do šatny nebo do vnitřních prostor nábytku, vitrín, pultů apod. LED bloky jsou posuvné pro individuální nastavení

cena:  
  2.100,-
detail
SOLAR 33864 LED

Krásné solární svítidlo s efektem plamínku v "trojkombinaci" s možností jeho aplikace jako stolní, ve tvaru číše nebo pro zapíchnutí do trávníku podle použití vybraného podstavce (součást dodávky). Vydrží svítit až 8 hodin. Je to příslib pro příští grilování?

cena:  
  159,-
detail
KONYA1 88162

Venkovní nástěnné svítidlo má nerezové ocelové provedení s saténovaným sklem.

cena:  
  1.159,-
detail
AALBORG 44097/82

Nerezové svítidlo s infra-senzorem pro bezpečnou chůzi

cena:  
  925,-
detail
SANDY R1482 LED

Výkonný venkovní LED reflektor s kvalitními SMD diodami z kovu v černé barvě a skleněného krytu. Vysoké krytí IP65 umožní použít toto svítidlo venku k nasvícení budov, stromů, altánků, soch a pod.

cena:  
  435,-
detail
RIVA 83408

Nástěnné svítidlo pro široké použití. Zvýšení krytí IP44 umožňujě použít svítidlo venku ale také i v koupelně 

cena:  
  1.700,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací