Zahradní svítidlaVýběr produktů z aktuální kategorie Zahradní svítidla
CAMPO-2 AL-6071

Stropní halogenové svítidlo se základnou v matném chromu a stínítkem z pískovaného skla. Stylové svítidlo pro interiéry v industriálním stylu, jednoduché a praktické.

cena:  
  985,-
detail
MX736-4 LED sada 4 ks

Venkovní LED svítidlo se solárním článkem včetně bodce. Zapíná se automaticky pomocí detektoru šera a nepotřebuje přívod, svítí bílým světlem. Má vlastní vyjímatelný dobíjecí akumulátor který se dobíjí přes den slunečním světlem. Svítidlo lze zapíchnout do trávníku pro osvětlení cest, odpočinkových míst a pod.

cena:  
  229,-
detail
CAMPO 437549 LED SENZOR

Solární LED svítidlo pro venkovní noční provoz se soumrakovým a PIR senzorem. Je velice vhodné pro přístup do domu přes delší neosvětlenou přístupovou cestu, pod přístřešky, markýzy a vchody či kamkoliv venku, kam bude potřeba zajít v noci a není tam stabilní elektrické osvětlení. Při soumraku, tj. osvětlení je pod 10%, svítidlo začne svítit 10% intenzitou. Při detekci pohybu senzorem se okamžitě aktivuje 100% plný výkon svítidla. Vestavěný Li-Ion akumulátor se nabíjí přes den solární energií, svítidlo je vypnuté.

cena:  
  459,-
detail
ROAD RO-C03-S LED

Vestavné pojezdné LED svítidlo určené pro montáž do chodníků, příjezdových cest a silnic. Lze je použít i pro osvětlení jiných objektů ve volném prostoru či terénu díky vysokému stupni krytí IP67, snáší teploty od - 20 st až do + 40 st bez potíží 

cena:  
  925,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací