Filtrace zboží - vaše snazší cesta k cíli
Značky:  Brilliant     Ecolite     Prezent     Globo     Argus   
Druh zboží:  Venkovní závěsné svítidlo   


ARTU 46970/30

Venkovní závěsné svítidlo ve zlatavě bílé barvě se zvýšeným krytím IP44 je vhodné pro osvětlení altánů, pergol a podobných prostor vně domu. Lze je však samozřejmě použít i vevnitř.

cena:  
  849,-
detail
KLASIK Z6105-BI

Venkovní stropní kovové svítidlo ve tvaru lucerny v bílé barvě se skleněnou výplní stínítka a řetízkovým závěsem

cena:  
  245,-
detail
LIMASSOL 48401

Venkovní závěsné svítidlo na řetězu v antickém stylu lamp pro nasvícení zahradních besídek, podloubí, pergol, vjezdů a pod.

cena:  
  1.044,-
detail
LOARA 65303

Venkovní závěsné svítidlo z hliníku v černé barvě grafitu s propracovanými detaily má čiré skleněné stínítko. Krytí IP54 pro bezpečné použití ve venkovním prostředí umožní ozdobit terasy, verandy nebo altány v zahradách, u rybníčka nebo osvětlit aleje, keře a rostliny.

cena:  
  1.148,-
detail
LUCA 31879

Venkovní závěsné svítidlo z bílého plastu ve tvaru klasické lucerny bude snadno odolávat nepřízni počasí díky krytí IP44. Krycí sklo je čiré

cena:  
  265,-
detail
MALMÖ 96243/63

Venkovní závěsná kovová lampa se skleněným mléčným stínítkem pro plné osvětlení prostoru pod pergolou, v altánu a pod. Svítidlo lze použít i ve vnitřních prostorech vybavených např. v industriálního designu. Je určeno pro úsporné a LED zdroje a má nastavitelnou výšku zavěšení.

cena:  
  1.190,-
detail
SANGHAI 3065

Vytvořte si správnou náladu pro útulné posezení venku s tímto nástěnným svítidlem. Je vyrobeno z plastu, který odolává slunci, dešti a mrazu. Barevné provedení v kombinaci měď a černý plast je neutrální. Lze použít také jako osvětlení chodníku nebo v domě či v garáži.

cena:  
  1.725,-
detail
4105/ZCN

Venkovní závěsné kovové svítidlo na řetězu ve zlatočerné barvě se skleněným stínítkem vhodné pro osvětlení průjezdů, krytých schodišť, podloubí a pod.

cena:  
  325,-
detail
 

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací